Razem możemy więcej
W dniach 17-24 lipca 2021 r. podopieczni Siedleckiego Hospicjum Domowego dla Dzieci, wraz z rodzinami i wolontariuszami, przebywali na turnusie rehabilitacyjno-wypoczynkowym w Jantarze.
Podczas wyjazdu realizowany był projekt pod nazwą „Wolontariat wielka sprawa - na Mazowszu się pomaga!” finansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Dzielimy się z naszymi Przyjaciółmi radością! Dziś świętowaliśmy Pierwszą Komunię Świętą naszego podopiecznego Jakuba. Uroczystość miała miejsce w domu, w gronie najbliższych osób. Otulamy naszą modlitwą Kubę i jego wspaniałą rodzinę! :)))
Pozytywnie zakręceni! - - te słowa Państwo już znacie. Zbieramy plastikowe nakrętki dla Hospicjum. Środki w ten sposób pozyskiwane są deponowane na osobnym koncie. Zostaną wykorzystane na zakup sprzętu medycznego. Na chwilę obecną mamy do dyspozycji kilkanaście koszy. A to nie koniec, planujemy ustawianie następnych. Dziękujemy!!!!!
W czerwcu nasze konto zasiliła kwota 1536 zł - to efekt spieniężenia 1,3 tony nakrętek.

We wtorek 1 czerwca - w Dniu Dziecka - bp Grzegorz Suchodolski odwiedził podopiecznych Siedleckiego Hospicjum Domowego dla Dzieci. Były długie rozmowy, życzenia, upominki, wspólna modlitwa i błogosławieństwo. Dziękujemy!

Foto - festyn rodzinny w Skórcu. Zapraszamy - szukajcie naszego namiotu na innych festynach w regionie! Znajdziecie w w nim usmeich, życzliwość, jak też....watę cukrową oraz popcorn. Najlepszy na świecie! Całkowity dochód ze sprzedaży waty cukrowej oraz popcornu przeznaczony zostanie na sfinansowanie wakacyjnego wyjazdu naszych podopiecznych.
Witamy w naszej hospicyjnej rodzinie dziesięcioletniego Kubusia. Chłopiec na co dzień zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym z hipoplazją pnia mózgu i móżdżku. Dziękujemy rodzicom pani Małgorzacie oraz panu Pawłowi za zaufanie. Witamy również rodzeństwo Kubusia: Dominika i Mikołaja:)
8 czerwca dwie nasze księżniczki Natalcia oraz Tosia obchodziły swoje urodzinki. Księżniczka Natalia kończy 10 lat natomiast księżniczka Tosia 5 latek. Kochane dziewczynki, jeszcze raz przyjmijcie nasze najlepsze życzenia, Bożego Błogosławieństwa na każdy dzień. Dziękujemy niezawodnej Cukierni Pszczółka za torty - jesteście wspaniali.
Czy macie już plany na 30 maja? Szykuje się wspaniała rodzinna zabawa. Zapraszamy
Kochani, dziś otrzymaliśmy bardzo cenne i potrzebne urządzenie: asystor kaszlu. To już drugi aparat tego typu, który stanowi stałe wyposażenie Hospicjum. Nie byłoby to możliwe bez Was!! Koszt zakupu wyniósł 17 100,00 zł. Dziękujemy w szczególny sposób Fundacji MKL Dzieciom za wsparcie inwestycji kwotą 8 000,00 zł. Dziękujemy też Tomkowi Skórze za organizację  i uczestnikom Jarmarku Wielkanocnego za wpłaty na nasze konta - całkowity dochód ze sprzedaży świątecznych fantów został przeznaczony na zakup tegoż sprzętu. Dziękujemy! Niech dobro powraca w obfitości!
Rzeczywistość hospicyjna z innej strony - nie mniej ważna, co profesjonalna opieka medyczna. Pan Jezus schodzi do poziomu… Zosinego dywanu:)) Najprawdziwszy, Obecny - jak na ołtarzu najpiękniejszej gotyckiej katedry. Tak samo bliski! I tak samo kochający! „Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże” (Mt 10,14). Tu łatwiej zrozumieć te słowa.
Od hospicyjnej kuchni: kręcimy reportaż O naszych dzieciach, o sensie walki do końca, wyjątkowości każdej chwili, o pięknie życia - także wtedy, gdy jest ono naznaczone nieuleczalną chorobą. White Studio i Paweł Przewoźny - autor filmu doskonale czuje "klimat", co widać na zdjęciach. Jeszcze dużo pracy przed nami, wielu aktorów czeka na swój udział. Poniżej kilka migawek z planu zdjęciowego:) Trzymamy kciuki za efekt końcowy!! Będzie extra!
..za rekomendację 1%. Pozdrawiamy!
Film jest TUTAJ