III Siedlecki Dzień Organizacji Pozarządowych

6 czerwca br. wzięliśmy udział w III SIEDLECKIM DNIU ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH. Była to okazja – dla nas po raz pierwszy! – zaprezentowania się, opowiedzenia o tym, co robimy, jakie mamy plany. Wiele osób zatrzymywało się przy naszym namiocie, pytało, deklarowało wsparcie, brało nasze folderki informacyjne. Do dyspozycji rozmówców byli pani Małgosia Osińska – pielęgniarka hospicyjna, pani Marlena Szeląg – odpowiedzialna za wolontariat, koordynator działań marketingowo-informacyjnych i ks. Paweł Siedlanowski – dyrektor hospicjum.
Dziękujemy za zaproszenie! Szczególnie panu Hubertowi Pasiakowi, organizatorowi wydarzenia - za wielką życzliwość i wsparcie.
Dziękujemy wolontariuszkom z Katolickiej Szkoły Podstawowej  im. Bł. Ks.Jerzego Popiełuszki w Siedlcach za kwestowanie na rzecz podopiecznych hospicjum :)