Mamy mobilne USG!

Kochani, na własnej skórze doświadczamy mocy słów, którymi często sygnujemy nasze posty podziękowania, prośby. DOBRO POWRACA W OBFITOŚCI! To prawda! Dziś Fundacja LE NATIGA uroczyście przekazała nam długo wyczekiwany mobilny trzygłowicowy ultrasonograf. Jest to urządzenie bardzo potrzebne w diagnostyce naszych pacjentów - w rękach naszej pani doktor Joli (która jest wysokiej klasy specjalistą w dziedzinie ultrasonografii) stanie się nieocenioną pomocą w pracy hospicyjnej. Choć USG wygląda niepozornie, to jednak kosztowało (wraz z osprzętem i oprogramowaniem) niemało - 63 642,25 zł! Całość środków pozyskała Fundacja LE NATIGA  poprzez zbiórki publiczne i prywatne, pikniki, akcje charytatywne i in. - panie włożyły w to swój czas, pracę, a przede wszystkim serce…  DZIĘKUJEMY!!!
Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wsparli fundację w jakikolwiek sposób. Niech nasze hasło realizuje się w waszym życiu. I pamiętajcie: razem możemy więcej.