Pozwól, że odprowadzę Cię do Domu...

Witamy na stronie Fundacji Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci. Celem fundacji jest organizacja opieki paliatywno – hospicyjnej dla dzieci. Już działalmy! Czekamy tylko jeszcze na umowę z NFZ.

Obejmujemy swoim działywaniem obszar Siedlec i okolic oraz powiaty na wschód od Siedlec. Na mapie Polski jest to biała plama, jeśli chodzi o nasycenie tego typu placówkami. A potrzeby są ogromne, choć może tego na pierwszy rzut oka nie widać.

Prosimy Was o modlitwę, aby to dzieło, które rozkwita, było na chwałę Bogu i jak największy pożytek ludziom..

Bardzo prosimy o wsparcie finansowe, darowizny rzeczowe. Środki z NFZ starczą na 60-70% funkcjonowania hospicjum. Startujemy z pułapu „0” – za to z wielką wiarą ludzką dobroć i empatię. Na naszej stronie internetowej są umieszczone stosowne  informacje.

Mamy już zgłoszonych pierwszych pacjentów, którzy - mamy nadzieję! - od 1 lipca będą pod opieka naszego hospicjum. Prosimy o przekazywnaie informacji dalej, że już jesteśmy. Informowane są szpitale w regionie, jak też Centrum Zdrowia Dziecka, Instytut Matki i Dziecka i in. Prosimy o kontakt: 503 174 170. Dotrzemy z pomocą w promieniu 60-80 km, od Siedlec.