Pytacie Państwo jak możecie wesprzeć naszą działalność?

Przede wszystkim prosimy o wsparcie modlitewne naszego dzieła. To dzięki niemu wiele spraw, które po ludzku wydawały się przegrane, udawało nam się załatwić.
Prowadzimy szereg akcji charytatywnych, np.
1. „Zaproście nas na swój ślub”
Jak to zrobić?
To bardzo prosta sprawa. We wszystkim Wam pomożemy. Bardzo często Młoda Para prosi gości aby zamiast kwiatów podarować im wino lub też kupon Lotto, my proponujemy, aby zamiast kwiatów, goście weselni wsparli nasze hospicjum.
2. „Puszki dobra”
Puszkę dobra można postawić w swoim sklepie, salonie fryzjerskim, kosmetycznym itp. i do niej zbierać datki na rzecz hospicjum.
3. "Jałmużna uwalnia od śmierci i oczyszcza z każdego grzechu. Ci, którzy dają jałmużnę, nasyceni będą życiem” - czytamy w Biblii (Tb12, 9). Zapraszamy do organizacji zbiórki charytatywnej podczas uroczystości pogrzebowej. Kwiaty zwiędną, pozostanie dobra pamięć, wdzięczność naszych podopiecznych.... Służymy pomocą w organizacji kwesty.
4. Zbiórka na portalu www.siepomagam
www.siepomaga.pl/hospicjumsiedlce. Szczególnie polecamy tzw. skarbonki, pozwalające regularnie przekazywac darowizny.
5. Zapraszamy do współpracy szkoły, organizacje społeczne. Kwesty, kiermasze, zawody sportowe to okazja do wsparcia naszych podopiecznych - przy okazji pomagamy organizować wartsztaty, prelekcje, wykłady, spotkania.
6. Bezpośrednia wpłata na konto fundacji Bank Pekao SA I o. w Siedlcach
-Nr konta złotówkowego: 27 1240 2685 1111 0010 8741 6722
-Nr konta walutowego: 91 1240 2685 1978 0010 8741 9071 (EUR)
- przelewy paypal, dotpay