Zaproście nas na swój ślub!

Bardzo cieszymy się, że już sześć par narzeczonych zaprosiło nas na swój ślub! (akytualizacja - 25.03.2019 r.) Tzn. zadecydowało, że w tak ważnym dla siebie dniu poproszą swoich gości o wsparcie podopiecznych Fundacji Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci - o to, by np. zamiast kwiatka złożyli dowolną darowiznę finansową bądź rzeczową. Dziękujemy Wam za to! Dobro powraca. Dobro okazane w tak niezwykłym dniu ma szczególną moc! Rozpoczniecie wspólne życie ze szczególnym błogosławieństwem! :))) Niech liczy się każdy dzień!

Zapraszamy!
Jeśli ktoś z Państwa zdecydowaliby się na taki piekny gest, prosimy o kontakt - najlepiej za pomocą formularza, umieszczonego poniżej w załączniku, ewentualnie telefonicznie lub mailowo (503 174 170 lub dyrektor@hospicjumsiedlce.pl). Umówimy się co do szczegółów.