Zbiórka charytatywna podczas pogrzebu

Drodzy nasi Przyjaciele!
Śmierć bliskiej osoby to zawsze trudne i bolesne doświadczenie. Jeśli już nadejdzie TEN moment, trudno zebrać myśli. Wiadomo, że kwiaty zwiędną, znicze wypalą się - pozostanie pamięć dobra, bo też tylko ono liczy się przed Bogiem. Jeśli ktoś z Państwa będzie chciał, by taki ślad pozostał po Ukochanej Osobie, zaproponujcie uczestnikom Uroczystości, aby zamiast kwiatów zechcieli wesprzeć podopiecznych Siedleckiego Hospicjum Domowego dla Dzieci poprzez organizację zbiórki charytatywnej podczas pogrzebu. „Jałmużna uwalnia od śmierci i oczyszcza z każdego grzechu. Ci, którzy dają jałmużnę, nasyceni będą życiem” - czytamy w Biblii (Tb12, 9).

Każdego miesiąca w intencji naszych Dobroczyńców - żyjących i umarłych - sprawowana jest Msza św.

We wszystkim pomożemy, udostępnimy nasze puszki kwestarskie, do których po Mszy św. będzie można złożyć donacje. Informację warto zamieścić na nekrologu w formule np.: „Rodzina Zmarłego/Zmarłej prosi o złożenie, zamiast kwiatów, darowizn na funkcjonowanie Siedleckiego Hospicjum Domowego dla Dzieci”.
Zostaną one przeznaczone na zakup sprzętu medycznego podtrzymującego życie.

Wszelkie informacje uzyskacie Państwo dzwoniąc na numery telefonów: tel. 505 568 449, 503 174 170