Zebraliśmy w maju ponad 5,5 t plastikowych nakrętek! Rekord!

Koniec roku szkolnego to mnóstwo odbiorów nakrętek i makulatury ze szkół. Te odbiory nie przeszkodziły nam w olbrzymim załadunku nakrętek który mieliśmy w ubiegły wtorek.
Prawie 5.5 tony plastiku odebrała od nas firma która zajmuje się recyklingiem. Z naszych nakrętek powstaną plastikowe skrzynki i doniczki. Wielkie podziękowania kierujemy do panów z grupy biegaczy "Skórzec BIEGA" którzy pomogli w załadunku nakrętek.
Nie zapominamy też o naszych koszach. Ten najnowszy pojawił się na ulicy Nowy Świat w Siedlcach i został bardzo dobrze przyjęty przez mieszkańców.
Z całego serca dziękujemy właścicielom oraz pracownikom firmy  VOLANT s.c. PPHU  GRABOWSKI D. U. , dzięki Państwa wsparciu w postaci pięknych metalowych serc na nakrętki możemy rozwijać naszą nakrętkową akcję. Niedługo przybędzie kolejnych 5 szt. Dziekujemy Państwu Skorupkom M3 Skorupka za udostępnienie mniejsca na kosz. Dziękujemy również firmie PAWART ze Zbuczyna, która w środę podstawiła nam kontener na makulaturę. Dzięki wielu dobrym ludziom udało go się napełnić w zaledwie 2 dni. Pieniądze za prawie 2.5 tony makulatury trafiły już na nasze konto i zostaną przeznaczone na bierzące potrzeby Fundacji.
Przed nami wakacje. Podczas ciepłych dni pamiętajcie o odkręcaniu nakrętek z butelek po wodzie i napojach. Każda nakrętka ma moc a szerzej o ich zbieraniu poczytacie w niedzielnym wydaniu "Echa Katolickiego".
https://m.facebook.com/echokatolickie/
Udostępnij