"Pływaczki"

Autor:
Maria Niedźwiedź-Suchońska
Wymiary: 30x30 cm
Technika: olej/akryl/płótno
Cena wywoławcza:
99PLN
Początek licytacji:
23 stycznia 2021 - 9:00
Koniec licytacji:
13 luty 2021 - 12:00
O autorze:
Studiowała i uzyskała dyplom w 1970 r. w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Łodzi (obecnie Akademia Sztuk Pięknych), w pracowniach profesorów: Janiny Pierzgalskiej, Stanisława Fijałkowskiego, Mariana Jaeschke. Jest autorką 30 indywidualnych wystaw – malarstwa, rysunku i tkaniny unikatowej, uczestniczyła w ok. 100 pokazach zbiorowych w kraju i za granicą. Każdego dnia, doświadczając mnogości realnych obrazów, chronię się przed zagubieniem tworząc własne kompozycje pejzażowe. Wypełniam przestrzeń między abstrakcją a zakorzenieniem w naturze, gdzie pierwszoplanową rolę gra kolor. Dzielę się emocją, energią i pozostawiam niedopowiedzianą przestrzeń.

Komentarze

100

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.