Crowdfunding

Jedną z metod wsparcia fundacji jest działanie w oparciu o finansowanie społecznościowe (crowdfunding). Doświadczenie pokauzje, że empatia i solidarnośc uzytkowników sieci jest niezwykła, a akcje tu prowadzone - tak, jak jest to w naszym przypadku poprzez serwis pomagam.pl - są wysoce skuteczne. Można je uruchomić bardzo szybko korzystając ze skryptu zamieszczonego na naszej stronie internetowej. Na chwilę obecną sprawą priorytetową Hospicjum jest zakup niezbędnego sprzętu medycznego, leków, podjęcie czynności niezbędnych do tego,by spełnić wszystkie kryteria medyczne, lokalowe, sprzętowe wymagane przez NFZ. 

Każda, nawet najdrobniejsza wpłata jest ważna. Proponujemy też wsparcie poprzez przelew tradycyjny czy zapraszamy do skorzystania z tzw. szybkich płatności, które są zamieszczone na naszej stronie internetowej. Działalność wszystkoch osób zaangażowanych w prace Fundacji Siedleckie Hospicjum Homowe dla Dzieci, jest pro bono - nie pobieramy z tego tytuł żadnego wynagrodzenia. Zatem każda złotówka, którą Państwo przekażecie, zostanie wykorzystana na cele statutowe. 

Nie chcemy lamentować nad tym, że świat bywa zły, okrutny, niesprawiedliwy. Chcemy coś z tym robić. Działamy w myśl zasady R. W. Emersona: „najlepszą metodą walki ze złym światem, jest tworzyć świat dobry". Przekonamy Was, że jest to możliwe już za pięć złotych tygodniowo. Naprawdę!