Przekaż 1,5% podatkuSzanowni Państwo,
od 2021 r. możemy otrzymać od Państwa odpisy 1,5%. Nasze Hospicjum szybko rozwija się, mamy ambitne plany na przyszłość. Będziemy wdzięczni za taką formę wsparcia. 

Sposób dokonywania odpisów jest na tyle utrwalony w społeczeństwie, że nie ma potrzeby tłumaczenia, na czym on polega. Możecie skorzystać Państwo z formularza ministerialnego – najpopularniejszego dziś (wystarczy wtedy w formularzu PIT-37 w rubryce J tylko wskazać nasz KRS - 0000761587 i podać nazwę: Fundacja Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci), proponujemy też darmowy program do rozliczeń - wystarczy kliknąć na ikonkę, znajdującą się poniżej, a następnie szybko i łatwo instalator poprowadzi Państwa dalej.

Jeśli: jesteś emerytem lub rencistą, lub dostałeś od organu rentowego (np. z ZUS, KRUS) roczne obliczenie podatku na formularzu PIT-40A za 2020 r., lub nie uzyskałeś w 2020 r. innych dochodów, które powinieneś wykazać w zeznaniu podatkowym na formularzu PIT-37 albo PIT-36, możesz przekazać 1,5% podatku dla wybranej przez siebie OPP za pomocą PIT-OP. W oświadczeniu PIT-OP wskazujesz tylko w rubryce C numer wpisu do KRS 0000761587. Formularz znajduje się w załączniku.

Więcej na ten temat mozna znaleźc TUTAJ

Dziękujemy. Za wszelką pomoc i życzliwość.
Bądźcie z nami!
Niech liczy się każdy dzień!
Po kliknięciu poniższego baneru zostaniecie Państwo przekierowani na stronę gdzie będzie można pobrać program lub rozliczyć PIT on-line.

Przekaż 1% naszej organizacji
 
 

 
Dokumenty do pobrania: 
Udostępnij