KONTAKT

Fundacja Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci
ul. 11 Listopada 23
08-110 Siedlce

www.hospicjumsiedlce.pl

  Profil na Facebooku @hospicjumsiedlce

KRS: 0000761587
NIP: 821-266-09-23
Regon: 382000395
Regon medyczny 382000395-00018

Tel: +48 25 794 80 33
Tel. kom.: +48 503 174 170
Fax: +48 25 794 80 34


Kontakt ogólny: 
fundacja@hospicjumsiedlce.pl

Dyrektor hospicjum - ks. Paweł Siedlanowski 
tel. 503 174 170

dyrektor@hospicjumsiedlce.pl 


Przyjęcia dzieci, kierownik zespołu medycznego - s. Nina Mrowicka
tel. 505 686 053
nina@hospicjumsiedlce.pl


Manager zespołu, opiekun wolontariatu - Marlena Szeląg
tel. 789 011 789

marlena@hospicjumsiedlce.pl

Logistyka, zbiórka nakrętek, makulatury - koordynacja akcji charytatywnych
Tomek Skóra

tel. 602 505 560

tomek@hospicjumsiedlce.pl
 


Osoby odpowiedzialne za poszczególne poziomy działania Fundacji/Hospicjum:
 

  • Dyrektor/kapelan hospicjum - ks. Paweł Siedlanowski (dyrektor@hospicjumsiedlce.pl) (503 174 170)
  • Personel medyczny - koordynacja: dr Jolanta Cylwik, s. Nina Mrowicka
  • Wsparcie perinatalne - (psycholog) Inga Grzebieliszewska (501 261 801), ks. Paweł Siedlanowski
  • Fizjoterapia - Anna Januszewska
  • Wsparcie psychologiczne - Michał Bartoń, Agnieszka Nikończuk
  • Manager zespołu, pracownik socjalny -  Marlena Szeląg (789 011 789), marlena@hospicjumsiedlce.pl
  • Kontakt z mediami - Agnieszka Warecka (media@hospicjumsiedlce.pl)
  • Media społecznościowe, koordynator ds. marketingu – Marlena Szeląg (marlena@hospicjumsiedlce.pl
  • Wolontariat – Marlena Szeląg (789 011 789)
  • Logistyka, koordynator akcji charytatywnych - Tomek Skóra (602 505 560)
  • Grupa wsparcia rodziców w żałobie„Dzieci Światła” – ks.Paweł Siedlanowski, Irena Frank (506 720 096), Inga Grzebieliszewska (501 261 801)
  • Koordynator ds. kontraktu z NFZ - Jarosław Dąbrowski
  • Strona internetowa - Łukasz Celiński i firma Mysza Software
  • Serwis sprzętu medycznego - Piotr Nasiłowski 
  • Obsuga finansowa: Biuro Rachunkowe BILANS, ul. Mieczysława Asłanowicza 34/1, 08-110 Siedlce
  • Obsługa BHP - Ireneusz Jankowski "Zakład usług Pożarniczych FIREMAX"
  • Obsługa laboratoryjna, transport medyczny - Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o. o.