Bartuś

Bartek formalnie nie jest podopiecznym Hospicjum - objęty jest programem wentylacji domowej prowadzonym przez IP-CZD. Jest jednak w inny sposób, wraz ze swoimi biskimi, członkiem naszej wspólnoty od początku jego istnienia. Oddajemy głos Mamie - pani Agnieszce:

Bartuś ma 14 lat. W sierpniu 2017 roku w wyniku przewlekłego zapalenia płuc pojawiła się niewydolność oddechowa i szereg powikłań, które spowodowały konieczność podłączenia do respiratora. Objęty jest programem wentylacji domowej, prowadzonym przez IP-CZD. Bartuś wymaga stałej dwudziestoczterogodzinnej opieki i wieloprofilowej rehabilitacji, polegającej m.in. na usprawnianiu i wzmacnianiu pracy mięśni i kończyn. Mamy nadzieję, że stała fizjoterapia i masaże przyniosą oczekiwane efekty.

Leczenie i intensywna rehabilitacja wymagają ponoszenia dużych nakładów finansowych, co jest możliwe przy wsparciu ludzi dobrej woli. Chcemy dać Bartusiowi jak największą pomoc i szansę na lepsze życie. Jeśli chcielibyście włączyć się w nasze działania i pomóc mu w osiągnięciu lepszej sprawności, będziemy Wam bardzo wdzięczni za każde, nawet najmniejsze wsparcie.

FORMY POMOCY:
  • na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”:  ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, numer rachunku bankowego: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
  • darowizny można również wpłacać OnLine poprzez stronę: www.dzieciom.pl/podopieczni/7614
  • poprzez przekazanie 1% podatku:  KRS: 0000037904, cel szczegółowy: 7614 Sawicki Bartosz
Udostępnij