Charytatywna zbiórka pieniędzy na Waszym ślubie

Czy wiecie, że ten szczególny dla Was dzień może być okazją po pomocy innym?
W imieniu naszych podopiecznych oraz ich rodzin chcielibyśmy zaprosić młode pary do zorganizowania zbiórki pieniędzy (lub wybranych artykułów) na rzecz naszych podopiecznych. To coraz popularniejsza forma uświetnienia tej wspaniałej uroczystości. Kwiaty, nawet najpiękniejsze, kiedyś zwiędną – dobro na zawsze zapisze się złotymi zgłoskami księdze, która nie niszczeje...

Jak to zrobić?
To bardzo prosta sprawa. We wszystkim Wam pomożemy. Udostępniamy puszki, do których prowadzona jest zbiórka. Zapraszając gości na uroczystość zaślubin warto wcześniej wspomnieć, że chcecie taką zbiórkę przeprowadzić np. prosząc ich, aby zamiast kwiatów zechcieli wesprzeć naszych podopiecznych.

W zamian otrzymacie Ich wdzięczność, uśmiech. Zostaniecie wpisani do Złotej Księgi przyjaciół naszego hospicjum, otrzymacie specjalne okolicznościowe błogosławieństwo. Każdego miesiąca w Waszej intencji będzie sprawowana Msza św.
Naprawdę warto dzielić się dobrem, bo ono powraca. Będziemy wdzięczni, jeżeli ten szczególny dla Was dzień będzie okazją do podzielenia się swoim szczęściem z naszymi podopiecznymi.

Jeśli ktoś z Państwa zdecydowaliby się na taki piekny gest, prosimy o kontakt - najlepiej za pomocą formularza, umieszczonego poniżej w załączniku, ewentualnie telefonicznie (503 174 170) lub mailowo. Umówimy się co do szczegółów.

Nr zgody na zbiórkę publiczną: 2019/1392/OR (link do szczegółów zbiórki znajduje się TUTAJ )
Dokumenty do pobrania: 
Udostępnij