Dziękujemy!

Kochani, jesteśmy wdzięczni za wszelką pomoc, jaką od Was otrzymujemy. Dzięki niej możemy poszerzać (także terytorialnie) skalę naszej działalności, przyjmować do Hospicjum potrzebujące wsparcia kolejne dzieci. Dziękujemy Wam - tym którzy wspierają nas regularnie, współfinansują kolejne inicjatywy, przekazali odpis podatku 1,5%, towarzyszą duchowo ofiarując nam swoją modlitwę - jesteśmy. Uwierzcie: to, że kilkoro naszych Dzieci ciągle jest z nami, pomimo sytuacji krytycznych w minionym półroczu, zawdzięczamy chyba tylko Bożej interwencji...  
W minionych tygodniach przeprowadziliśmy kilka zbiórek charytatywnych, towarzyszących uroczystościom pogrzebowym (datki do puszek w miejsce tradycyjnych kwiatów i wieńców) i ceremonii zaślubin. Część pozyskanych środków już stała zagospodarowana. Dziękujemy!!! Zawsze jest to piękny gest rodziny Zmarłego, ale też Nowożeńców – zacząć nowe życie z błogosławieństwem Boskim i ludzkim to bezcenny dar…

Przypominamy: jeśli ktoś chciałby zaproponować swoim bliskim, przyjaciołom, aby zamiast kwiatów, złożyli dar – przy okazji np. pogrzebu, ślubu, jubileuszu etc. - na rzecz Hospicjum, wystarczy wykonać tylko jeden telefon pod któryś z numerów: 789 011 798 lub 503 174 170. Nasi wolontariusze zajmą się resztą.
Firmy pogrzebowe w Siedlcach, Węgrowie, Sokołowie Podlaskim pomogą zamieścić odpowiednia informację o zbiórce na nekrologu i e-klepsydrze.

Co możemy dać w zamian? Naszą wdzięczność, codzienną modlitwę – co miesiąc ofiarowujemy Mszę św. w intencji naszych Przyjaciół, Dobroczyńców, osób, które pozostały w naszej serdecznej pamięci. I obietnicę, że chcąc służyć najbardziej potrzebującym, rozwijamy się – trwają już zaawansowane przygotowania do budowy hospicjum stacjonarnego dla dorosłych.
Bądźcie z nami! Razem możemy więcej!

Ks. Paweł, dyrektor hospicjum
 
Udostępnij