Kasztanowe love1.0

Miłość do drugiego człowieka można wyrazić na tysiące sposobów, nawet ..zbierając kasztany! Kochani, zakończyliśmy tegoroczną (pierwszą w naszej historii!) zbiórkę kasztanów. Wymyśliliśmy nawet hasło: „Kasztanowe love”. Podoba się Wam? Nam bardzo.
Pomysł był spontaniczny: ktoś, coś wspomniał, że gdzieś w drugim końcu Polski była podobna inicjatywa etc. No i poszło! Spodziewaliśmy się odzewu (jak zawsze - a jakże! - przecież nigdy nas nie zawiedliście), ale nie aż takiego. Zebraliście 17,25 tony kasztanów! To potężny tir, zapakowany po brzegi! Kasztany zostaną przetworzone na komponenty służące m.in. do produkcji kosmetyków.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję: dzieciom, młodzieży i dorosłym, nauczycielom, katechetom, wychowawcom przedszkoli, wszystkim naszym Przyjaciołom. Mamy nadzieję, że zbierając kasztany mieliście świetną zabawę. Szczególne podziękowania należą się Tomkowi Skórze z żoną Aldoną, naszym wolontariuszom za ciężką (także fizyczną pracę - kasztany trzeba było zebrać od Was, posegregować, zapakować do dwudziestokilogramowych worków, zawieźć do punktu odbioru). Chapeau bas!
Na pewno „Kasztanowe love!” powtórzymy za rok. Środki w ten sposób pozyskane posłużą, jak zawsze, naszym podopiecznym - aktualnie uzupełniamy bazę sprzętu medycznego. Przed nami też nowe projekty, ale to tym niedługo. Chcemy być dla Was, także wykraczając poza ramy naszej działalności statutowej.
Trudno nam będzie dotrzeć do wszystkich uczestników akcji, a mamy przygotowane dla Was certyfikatu udziału w niej. Prosimy zatem o pobranie dokumentu i wydrukowanie go we własnym zakresie. Jest do pobrania na naszej stronie internetowej (załącznik).
Dziękujemy! Bądźcie z nami! Razem możemy więcej!
 
certyfikat_do pobrania_jpg
Udostępnij