Msza grupy wsparcia rodziców i rodzin "Dzieci Światła"

W najbliższą niedzielę 29 października zapraszamy na kolejne spotkanie rodziców w żałobie po starcie dziecka „Dzieci Światła”. Miejsce: kościół parafialny Bożego Ciała w Siedlcach, godz. 14.00. Msza św. październikowa ma od lat szczególny charakter: włączamy w nią Procesję Światła, prosimy też rodziców o przyniesienie zdjęć swoich zmarłych Dzieci. Nie ma znaczenia, ile miały lat, kiedy odeszły. Jeśli nie ma fotografii (dziecku nie dane było się urodzić) prosimy o białą różę…

Zapraszamy także przyjaciół Hospicjum, wolontariuszy, znajomych i przyjaciół osieroconych rodzin, całą społeczność hospicyjną. Razem będziemy mocniejsi - naszą wiarą, modlitwą, obecnością.

W tym roku formuła spotkania zostanie poszerzona o koncert na głos i skrzypce zatytułowany: JEDNOGŁOŚNI. Początek o godz. 15.00. Usłyszymy improwizacje na temat chorału gregoriańskiego, muzyka sakralna od XVIII wieku po muzykę współczesną. O byciu jedno w miłości i muzyce opowiedzą w swoim świadectwie Joanna i Piotr Jamiołowie, muzycy z Trójmiasta.

Przypominamy, iż spotkania grupy Dzieci Światła odbywają się nieprzerwanie od 1997 r. – spotykamy się zawsze w ostatnią niedzielę miesiąca, o godz. 14.00. Jest możliwość uzyskania pomocy: ks. Paweł, opiekun grupy - tel. 503 174 170, p. Inga, psycholog - tel. 501 261 801.
 
 
Udostępnij