"Tęczowe kwiaty" (Licytacja zakończona)

Autor:
Małgorzata Ewa Czernik
Wymiary: 100x100 cm
Technika: akryl/płótno
Cena wywoławcza:
999PLN
Początek licytacji:
18 września 2020 - 9:00
Koniec licytacji:
16 października 2020 - 12:00
O autorze:
Małgorzata Ewa Czernik ukończyła studia w Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych w pracowni malarskiej prof. Tadeusza Dominika, ucznia Jana Cybisa, współzałożyciel i członka słynnej grupy artystycznej tzw. KP (Kolorystów Polskich). Artystka świadomie nawiązuje do twórczości swych wielkich mistrzów stając się kontynuatorką kierunku ich poszukiwań artystycznych. Praca w Teatrze Wielkim w pracowni scenografii dała jej możliwość współpracy z takimi mistrzami jak Andrzej Majewski czy Sznajder Zimsen przy realizacji wielkoformatowych dzieł Richarda Wagnera.
W 2000 roku Małgorzata Ewa Czernik przygotowała autorską wystawę inspirowaną twórczością polskiego noblisty Władysława Stanisława Reymonta. Wystawa prezentowana była 11 razy - zarówno w kraju jaki i za granicą każdorazowo zyskując uznanie krytyków sztuki. W 2003 roku otrzymała nagrodę Marszałka Województwa Mazowieckiego w Dziedzinie Plastyki a w 2008 roku została laureatką IV Międzynarodowego Biennale Plastyki w Nowym Sączu. W 2007 wzięła udział w wystawie malarstwa podczas Międzynarodowego Festiwalu Sztuki i Muzyki w Valjevie w Serbii, z kolei w 2010 była uczestnikiem Międzynarodowego Festiwalu Sztuki i Nauki we Vrahneka w Gracji.
Prace artystki znajdują się w wielu galeriach i zbiorach prywatnych w kraju i na świecie, m. in. Norwegia, Francja, Niemcy, Włochy, Rosja, Chiny, Australia, w. Brytania, USA, Kanada, Brazylia, Indie, Litwa.

Komentarze

1100

1110

1200

Licytacja zakończona. Gratulujemy Panu Stanisławowi wygranej i dziękujemy za wsparcie naszej działalności. Wpłat dokonujemy na konto fundacji. Zapraszamy do biura fundacji po odbiór wylicytowanego obrazu.

I could not refrain from commenting. Perfectly written!<br>
<br>

<br>
<br>

my web-site ... <a href="http://buy-backlinks.rozblog.com/">خرید بک لینک</a>

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.